Пасивний дохід

Мабуть, кожен з нас хотів би отримувати гроші, нічого не роблячи, тобто мати постійний пасивний дохід. Тільки не кожен дійсно робить будь-які дії для того, щоб організувати подібне джерело прибутку. В основному люди не діють через недостатню фінансової грамотності. Але при бажанні ця проблема легко вирішувана. Ви можете зайнятися самоосвітою чи довірити орагнізації пасивного доходу нашим фахівцям.
Куди вкласти гроші для отримання пасивного доходу?
Варіантів отримання пасивного доходу – дуже багато. Важливо тільки розуміти те, що для його організації необхідний початковий капітал. І чим більше його сума, тим більші дивіденди ви зможете отримувати. Суть пасивного доходу в тому, щоб ваші гроші почали працювати, тобто вигідно їх вкласти (інвестувати).

Самий консервативний спосіб отримання пасивного доходу – це розміщення депозиту (вкладу) у банку. В середньому він приносить близько 10% на рік, і не складно порахувати, який прибуток може давати вам ваш капітал. Наприклад, щоб отримувати пасивний дохід у розмірі 20 000 грн щомісяця, вам знадобиться сума вкладу більше 2 мільйонів.

Але не всі знають, що ті ж самі гроші можна вкласти набагато більш вигідно. Так, покупка цінних паперів або вкладення грошей в ПАММ-рахунки може принести вам в 2-3 рази більше прибутку як пасивного доходу, ніж банківський депозит.
Як вигідно вкласти гроші, не розбираючись в інвестиційних інструментах?

Вкладення грошей, особливо коли мова йде про великі суми – рішення відповідальне і вимагає достатнього рівня знань про ринок фінансів. Якщо у вас немає фінансової освіти і ви не займалися власним просвітою у цій сфері, не ризикуйте і не приймайте рішень самостійно – зверніться за допомогою до незалежних фінансових радників. Вони допоможуть вам організувати пасивний дохід, розкажуть про всі можливості вигідного вкладення грошей в поточній ринковій ситуації.

Запишіться на консультацію. Перша консультація – безкоштовна і ні до чого вас не зобов’язує!