fbpx Страхування КАСКО в Києві | Finance24.com.ua фінансові консультаційні послуги

Домовитись

про зустріч

Угода про безпеку та умови використання

Страхування КАСКО в Києві

Страхування КАСКО – це добровільне автомобільне страхування , яке дозволить відшкодувати завдані збитки вашому авто з причини  ДТП, вибуху , пожежі , викрадення , урагану та інших стихійних лих.

Незалежно від того , чи є вина водія в те, що трапилося подію , договір автоКАСКО відшкодує ці збитки . Страхування КАСКО – це надійний і вірний спосіб убезпечити себе від різноманітних ризиків , які безпосередньо пов’язані з водінням автомобіля. Що потрібно для того , щоб оформити страховий поліс каско автомобіля? Власнику транспортного засобу необхідно вказати можливі ризики , від яких він бажає захистити машину. Вартість авто каско залежить від багатьох факторів: моделі , марки , року випуску автомобіля , його вартості , призначення використання ( комерційне або приватне ) , віку і водійського стажу власника авто , наявності протиугінних систем і інших нюансів . Розрахувати вартість такого страхового поліса з урахуванням характеристик вашого транспортного засобу можна за допомогою калькулятора КАСКО. КАСКО купити – значить убезпечити себе і запобігти всілякі ризики , в тому числі й ті , які ви позначили в договорі автострахування. Вам всього лише потрібно вибрати один з видів поліса авто КАСКО :

Рассчитать стоимость ОСГПО

Тип транспортного средства:

Объем двигателя. куб. см.:

Грузоподъемность:

Количество мест:

Место регистрации ТС:

Используется ли ТС в качестве такси:

Срок приобретения полиса:

месяцев

Есть ли страховая история:

Количество аварий за последний год:

Текущий год использования ОСАГО:

Включить франшизу в страховку:

1 . Повне страхування – відшкодування збитків , завданих дорожньо -транспортною пригодою (ДТП) , пожежею , стихійним лихом , угоном та іншими незаконними діями третіх осіб.

2 . Часткове страхування КАСКО – відшкодування збитків при пошкодженнях транспортного засобу , виключаючи його викрадення.

З кожним роком попит на автострахування КАСКО в Києві збільшується. Це пояснюється такими факторами , як незадовільний стан доріг , недосвідчені і невмілі водії , зростаюча кількість автомобілів.

Якщо ви хочете убезпечити себе і своє авто від неприємностей , звертайтеся до нас!

З автоКАСКО – Ви під надійним захистом !