fbpx Кому підходить робота в ОВБ? | Finance24.com.ua фінансові консультаційні послуги

Домовитись

про зустріч

Угода про безпеку та умови використання

Кому підходить робота в ОВБ?

Робота в ОВБ може бути як додатковою, тимчасової або основної. Вона ідеальна як для тих, у кого немає досвіду роботи, так і для професіоналів.

Немає досвіду

Якщо у вас немає досвіду, але ви хочете працювати в серйозній професії, просто виберіть що сподобалося вам, пройдіть безкоштовне навчання, отримаєте робоче місце в ОВБ і рухайтеся вгору по кар’єрних сходах!


Професіонал

Якщо у вас є досвід роботи в одній з представлених на сайті професій, за допомогою ОВБ ви зможете не тільки серйозно збільшити свій дохід, а й позбутися від необхідності їздити в офіс.Ваше робоче місце в ОВБ буде набагато зручніше, ніж традиційне робоче місце в офісі.

Для студентів

Почніть будувати свою кар’єру зараз, адже з ОВБ це просто! Ще будучи студентом, ви отримаєте досвід роботи з провідними страховими та фінансовими організаціями – придбаєте навички менеджера з продажу, навчитеся консультувати клієнтів і укладати угоди. І дуже скоро ви станете бажаним кандидатом для найбільших українських компаній.


Молодим мамам

Вагітність і декретну відпустка можуть стати новим етапом не тільки в сімейному житті, але і в кар’єрі! Робота в ОВБ дозволить отримувати гідний дохід, насолоджуючись при цьому спілкуванням з малюком. Ви відвідуєте офіс, коли вам зручно, а ОВБ допомагає укладати угоди і підвищувати кваліфікацію.

Як тут працювати

Фінансовий консультант отримує доступ до бази фінансових послуг провідних компаній. Працюючи в ОВБ, консультант виявляє потребу клієнта, орієнтує його в розмаїтті пропозицій, підбирає актуальний варіант, формує пакет документів.

Чи є сенс вкладати гроші в нерухомість?

Нерухомість як актив завжди розглядається інвестор

30/12/2016 read more

Чи безпечні продукти закордонних банків і страхових компаній?

Дуже цікаве питання. Боятися не варто, розумніше г

30/12/2016 read more

Особистий фінансовий план

Складаємо особистий фінансовий план. Крок 1. Визн

10/04/2016 read more