fbpx Співпраця – Робота Київ | Finance24.com.ua фінансові консультаційні послуги

Домовитись

про зустріч

Угода про безпеку та умови використання

Співпраця - Робота Київ

Агентам

Пропонуємо співпрацю Агентам , в області фінансових консультацій , для отримання докладної інформації звертайтеся на info [ собака ] finance24.com.ua

Сайтам

Надаємо відмінні умови співпраці з сайтами фінансової, медичної та страхової тематики , розміщення наших посилань , банерів , покупка ваших заявок на консултації .

Для бізнесу

Ми даємо матеріали, для обладнання точок продажів (банери, флаєри, плакати, візитки і т.д.). Ми пропонуємо вибрати кілька страхових компаній з нашого пулу, який вам підійде по співвідношенню ціна / якість. Ми навчимо персонал мистецтва продажу і тому, як заповнювати поліс за 10 хв. Цілодобова підтримка на телефоні. Ви збільшуєте середній чек своєї компанії, залучаючи все нових і нових клієнтів. Ви формуєте позитивний імідж своєї компанії працюючи з нами і з кращими страховими компаніями на ринку. Ви стаєте більш помітні і вигідно відрізняєтеся від конкурентів. Зрештою Ви заробляєте більше.

Фінансові Консультації

Ми пропонуємо Вам консультації та брокерські послуги у сфері фінансової, медичної та страхової тематики.

Не секрет , що будь-який вид страхування деколи таїть чимало підводних каменів для непосвячених , не виключенням є і медичне страхування.

Цілі нашої компанії лежать не тільки в сфері укладання договорів страхування . Головним у нашій діяльності залишається формування вигідного плану страхування і надання сервісних послуг протягом всього терміну його дії.
Перш , ніж рекомендувати Вам ту чи іншу компанію, ми допоможемо Вам визначити перелік ризиків , які повинні бути в першу чергу забезпечені страховим покриттям , підберемо вигідні для Вас умови страхування , розробимо програму страхування .

Крім всього цього , ми оптимізуємо Ваші витрати на страхування.

Ми прагнемо забезпечити найбільш зручний сервіс для своїх клієнтів , надаючи не тільки організаційну підтримку при розміщенні ризику , а й надаючи всеосяжну інформацію та кваліфіковані консультації при вирішенні питань на всіх етапах страхування.

Наш підхід до роботи по організації страхування передбачає налагодження тісних робочих взаємин з клієнтом і його персоналом , що дозволяє нам досконально вивчити індивідуальні потреби кожного клієнта , отримати повну і достовірну інформацію про ризик , розробити індивідуальну програму страхування , а , отже , і розмістити його на найбільш вигідних для клієнта умовах . На всіх проміжних етапах розміщення ризику велика увага приділяється зворотного зв’язку з клієнтом з метою коригування отриманих результатів і підвищенню ефективності роботи брокера.

Обсяг нашої участі в страхуванні ризику охоплює вирішення таких основних завдань:

  • Ознайомлення Клієнта з Правилами та умовами страхування , що діють на страховому ринку ,
  • Організація роз’яснювальної роботи з клієнтом по цікавлять його видами страхування , а також надання іншої додаткової інформації та консультаційних послуг з питань страхування ;
  • Підготовка , оформлення , переклад документів , необхідних для укладення договору страхування;
  • Ведення листування і переговорів із страховиками та перестраховиками в інтересах Клієнта;
  • Контроль над забезпеченням своєчасних розрахунків за договорами страхування ;
  • Забезпечення підготовки документів з розгляду і врегулювання збитків .

 

Чи є сенс вкладати гроші в нерухомість?

Нерухомість як актив завжди розглядається інвестор

30/12/2016 read more

Чи безпечні продукти закордонних банків і страхових компаній?

Дуже цікаве питання. Боятися не варто, розумніше г

30/12/2016 read more

Особистий фінансовий план

Складаємо особистий фінансовий план. Крок 1. Визн

10/04/2016 read more