10 Спосібів зниження витрат

10 Спосібів зниження витрат

Спосіб зниження витрат №1 – план витрат.
Давайте заведемо звичку планувати свої витрати. Складемо план витрат на місяць. Не будемо здійснювати покупок (!), Якщо вони відсутні в плані. Або здійснюйте їх, але не за рахунок тієї частини, яку збираєтеся направити в створення активів.

Спосіб зниження витрат №2 – облік витрат.
Ведіть облік витрат. Робіть це хоча б раз на рік. Неможливо скоротити свої витрати, не бачачи картину в цілому …

Спосіб зниження витрат №3 – потрібні товари і послуги.
Купуйте дійсно необхідні товари і послуги, а не дешеві.При покупці слід насамперед оцінювати необхідність самого придбання і лише після цього дивитися на цінник. Невисока ціна не повинна ставати причиною покупки непотрібних речей.Розпродажі та знижки не є гідним приводом для здійснення покупок, хоча цей період дійсно є підходящим для потрібних придбань.

Спосіб зниження витрат №4 – планування.
Плануйте великі витрати, такі як покупка автомобіля, відпустка, страховка, мінімум на рік вперед. Якщо не планувати великі витрати, то, можливо, будуть потрібні кредити для їх здійснення, тобто такі придбання обійдуться в підсумку дорожче. А саме цього і варто уникати.

Спосіб зниження витрат №5 – пластикові карти.
Розраховуйтесь готівкою або дебетовими картами. Не використовуйте при розрахунках кредитні карти. При розрахунку кредитними картами не відчувається те, як відбувається витрата коштів. Розрахунок своїми грошима дозволяє відчути, як гроші йдуть з вашого гаманця. Всі розмови про вигідному овердрафте найчастіше закінчуються довгостроковими споживчими кредитами.

Спосіб зниження витрат №6 – список покупок.
Робіть покупки за заздалегідь складеним списком. Це правило істотно скоротить витрати і позбавить вас від скоєних імпульсивно, часто непотрібних придбань.
Крім того, якщо ви робите придбання в гіпермаркетах, то, швидше за все, зможете придбати там все, що вам необхідно.
Це в свою чергу дозволить вам не переплачувати за подібні товари при їх покупки в роздрібних магазинах біля вашого будинку.

Спосіб зниження витрат №7 – оптові покупки.
Купуйте оптом. Це просте правило працює лише в тому випадку, якщо ви складаєте план покупок. Ціни в гіпермаркетах деколи на 20-30% нижче, ніж в звичайних міських магазинах.

Спосіб зниження витрат №8 – покупки в кінці сезону.
Купуйте по закінченні сезону. Наприкінці осені можна придбати одяг до весни, а в кінці весни до осені. В кінці зими до наступної зими, а в кінці літа до наступного літа.
Існують так само сезони відпусток, автомобілів і багатьох інших речей. Купуйте все це відразу після закінчення сезону.

Спосіб зниження витрат №9 – громадський транспорт.
Якщо це вигідно і зручно, користуйтеся громадським транспортом. Результатом буде зниження витрат на бензин та сервісне обслуговування.
Можна, наприклад, користуватися машиною лише по вихідних для поїздок в магазини, а в будні дні використовувати громадський транспорт.
При цьому громадський транспорт найчастіше виявляється швидше і зручніше особистого автомобіля. Іноді зручніше користуватися таксі, ніж своєю машиною.

Спосіб зниження витрат №10 – відмова від кредитів.
Намагайтеся не здійснювати покупки в кредит. Якщо у вас досі немає грошей на яку або покупку, то кредит не збільшить їх кількості у вашому гаманці. Задайтеся питанням: якщо ви не змогли накопичити необхідну суму, то як плануєте розплачуватися за кредит?

Мабуть, цього буде достатньо, щоб викроїти 10% коштів з вашого бюджету.

[pm-push-notifications]