Найвигідніші інвестиції

Найвигідніші інвестиції

1 Банківські вклади (депозити).

Перевага інвестицій в банк полягає в тому, що ви точно знаєте, скільки грошей можете отримати через певний проміжок часу.
Також немало важливо знати про банківських депозитах те, що сьогодні вклади до 200 тисяч гривень страхуються банком. Це зроблено для того, щоб у разі банкрутства банку клієнти не втратили свої гроші. Якщо ви маєте намір вкласти в банк велику суму грошей, наприклад мільйон, то доцільно розбити його на дві частини і відкрити 2 вкладу.

2. ПІФи (пайові інвестиційні фонди).

Це другий за популярністю спосіб вкладення коштів. Якщо коротенько, то ПІФи – це колективний фінансовий інструмент, коли гроші інвесторів вкладаються в один великий казан і, потім, цю одну велику суму коштів, професійні керуючі примножують різними методами.
Засоби пайовиків (так називають тих, хто вклав свої гроші в піф) зазвичай вкладають в акції, облігації, золото, валюту. Задача професійний керуючих полягає в тому, щоб знайти такі акції, які на момент покупки впали в ціні, і є ймовірність їх подальшого зростання.

3 Акції.

Акцією називають цінний папір, яка підтверджує частку її власника у капіталі компанії, і дає право на участь в його прибутку. Якщо порівнювати з іншими фінансовими інструментами, то вкладення капіталу в акції є більш прибутковим в довгостроковій перспективі, але в теж час і дуже ризикованим.

4 Облігації.

Облігація – це борговий емісійний цінний папір, яка підтверджує право свого власника на отримання з емітента певної грошової суми.
Цей фінансовий інструмент розрахований на людей, які не схильні до ризику. Зазвичай прибуток за облігаціями не вище прибутку за банківськими депозитами.

5 Накопичувальне страхування життя.

Якщо звичайна страховка просто виплачує вам певну суму в разі настання страхового випадку, то в даному випадку у вас, якщо протягом усього періоду дії договору нічого не сталося, то ви зможете отримати, або всю накопичену за ці роки суму цілком, або отримувати щомісячну виплату до кінця життя.

6 ОФБУ.

ОФБУ розшифровується як Загальні Фонди Банківського Управління. По суті – це ті ж ПІФи, але з більш широкими функціями інвестування. З одного боку це плюс, так як вкладаючи гроші в ОФБУ у вас є можливість збільшити прибуток за рахунок більш широких комбінацій вкладення коштів. З іншого боку – це більш ризиковано.

7 Структурні (структуровані) продукти.

Структурований (структурний) фінансовий продукт – це комплексний фінансовий інструмент, який випускається, як правило, комерційними та інвестиційними банками і створюваний для задоволення специфічних потреб клієнтів.
Суть структурного продукту проста – частина коштів, як правило, 80-90% вкладається в банківські вклади, або облігації, а от решта 10-20% інвестуються у ф’ючерси та опціони.
Все це дозволяє при найгіршому сценарії залишитися при своїх грошах і нічого не втратити, в кращому випадку одержати прибуток близько 20-30%. Це не дуже багато, проте вище за прибутковість по банківських депозитах.

8 Золото і дорогоцінні метали.

Коли в світі панують кризи, то щоб їх перечекати інвестори виводять свої заощадження з акцій, облігацій та інших фінансових продуктів, а потім вкладають в золото.
Як тільки криза відступає, то інвестори тут же шукають більш вигідні способи вкладення коштів. Цим і зумовлений ріст цін на золото у важкі часи. Але потім, ціна на дорогоцінні метали неминуче падає.

9 Нерухомість.

Можна вигідно вкласти гроші в нерухомість на етапі її будівництва. На етапі будівництва квадратний метр житла коштує набагато менше, ніж пізніше, коли будівництво буде закінчено. Однак, існує багато сумних прикладів, які доводять ризикованість подібних вкладень. Тому, інформація по споруджуваного об’єкта повинна бути вичерпною.

10 Бізнес.

Бізнес – це необмежені дивіденди. І залежати вони будуть тільки від вас. Від вашої працездатності старанності, винахідливості.
На закінчення: не рекомендується „зберігати всі яйця в одному кошику“. Досвідчені й успішні інвестори завжди розподіляють свої кошти в декількох різних інструментах для того, щоб знизити свої ризики.